top of page
  • Obrázek autoraAmisuel

Co se to se mnou děje?

Aktualizováno: 28. 3. 2021


Co se to se mnou děje?

Pokládáš si v posledním období taky tuhle otázku? Vyplavují se Ti strachy, které kolikrát ani nedokážeš určit, odkud pochází. Část Tebe bojuje, proti čemu vlastně? Potlačené emoce se derou na povrch, všechny nevyřešené záležitosti bublají a zajeté tendence a programy už prostě nefungují, jako před tím?

Silné emoce, návaly energií, že občas se člověk ztrácí, kde v tom všem vlastně je...

Velká transformace energií na planetě Zemi už nějakou dobu jede, a tak můžeme vnímat změny všude okolo i tam, kde bychom je nečekali. Ukončení roku sebou přináší puštění starých vzorců a programů, které již v těchto nových energií jednoduše nefungují. Sloužili nám dlouhou dobu a nyní je čas je v lásce, s pokorou a vděčností propustit a posunout se dál.


Může to bolet, části našeho já, jenž se bojí něčeho nového, nepoznaného se mohou vzpírat a bojovat proti této změně. Dovol si být pozorovatelem, nech to všechno plynout a volně Tebou procházet, v jemnosti. Důvěřuj procesu.

Čekají nás všechny velké změny. Chaos a očista, které k těmto velkým změnám předchází jsou nevyhnutelné. Je to cesta. Cesta k Bohu, kterého i ty sama jsi součástí. Věr, důvěřuj a pozoruj. Dovol si to prožít a projít branou na druhý břeh. Třeba, že na ten břeh ještě nedohlédneš...


Je tam láska, bezpodmínečná láska, která lečí nás všechny i matku Zemi. Je tou největší medicínou a tím, co nás všechny napříč časem a prostorem propojuje. Nech se jí prostoupit, vnímej to její hřejivé světlo, které sídlí v každém znás.

Návrat zpátky domů, směřování zpět do jednoty.

Věř, že kdekoliv se zrovna nacházíš, čímkoliv procházíš, co cítíš... je tak, jak má být, je to v pořádku a je to pro Tebe v tuhle chvíli to nejlepší. Nikdy v tom nejsi sama. A je v pořádku si říct o pomoc a sdílet, co prožíváš. Můžeš si dovolit pojmenovat pocity pravými jmény a být tak naplno upřímná a v pravdě sama k sobě.

Na konci každého tunelu je světlo a po každém procesu vycházíme ven zase více sami sebou.

Nechť Tě světlo lásky provází na Tvojí cestě sestro.


S láskou

Amisuel
109 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tetování

bottom of page