top of page

Krystaly pro Tvoji svatyni

Aktualizováno: 28. 3. 2021

Yoni vajíčka a hůlky

Krystaly v sobě nesou od pradávna léčivou energii a uložené informace a kódy, které nás jako lidstvo podporují v našem vývoji.


Už máš krystal pro svoji svatyni?


Možná už si o Yoni vajíčkách, hůlkách slyšela, jsi jejich šťastnou majitelkou, cvičení a prohlubování sebe samé Ti není cizí, anebo možná vůbec netušíš o co „go“… Tak se na to posaď, protože tohle je něco, co si zaslouží každá žena a já Ti prozradím proč.

Co jsou yoni egs a masážní hůlky

Jsou to pomůcky pro Tebe a Tvoji svatyni. K prohloubení vztahu sama se sebou, posílení všech svalíků svatyně, pánevního dna, kultivace sexuální tvořivé energie, podpora přirozené menstruace, a to nejdůležitější ještě hlubší a delší orgasmy pro Tvůj život.


Dovolíš si žít v rozkoši?

Vyrábí se v různých tvarech, velikostí a krystalů, a především taky kvalit. Jestli na něčem určitě nešetři, tak je to na sobě samotné. Tvoje svatyně si zaslouží kvalitu, to mi věř.


Přínosy

Přínosy Yoni vajíček se datují až do taoistické tradice několik tisíc let zpátky. Už ženy v dávném čase věděly, že nošení těchto vajíček uvnitř přináší intimní vitalitu, zdraví a podporuje v kultivaci sexuální energie. Skrze vajíčko i masážní hůlky máš možnost se propojit se sebou sama ještě na hlubší úrovni, propojit se se svým lůnem a navázat tak zpátky to plné spojení s ženskou moudrostí, která se tam ukrývá. Naučíš používat svalíky, o kterých možná ani ještě nevíš, že máš. Posílíš pánevní dno a podpoříš svoje libido.

Přes masážní hůlky zase uvolňuješ bloky, emoce, zranění, prohlubuješ svou sexualitu, vášeň a orgasmy. A to pro svůj život rozhodně chceš.

Já sama osobně práci s těmito pomocníky miluju. Prohlubují moje spojení se sama sebou, učí mě naslouchat, být jemná, cítit. Učí mě mé vlastní hloubce, poznání, moudrosti…


Druhy krystalů, tvarů a podle čeho si vybrat ten svůj


Ať už přemýšlíš o hůlce nebo vajíčku, důležité je vybírat pomůcky, které jsou ručně zpracované. Tak, aby si své svatyni dopřála to, co si zaslouží. Něhu, lásku, orgasmy a hlavně KVALITU.

Hůlky i vajíčka se pak vyrábějí v různých variacích tvarů, velikostí a druhu krystalu. Tvar hůlky doporučuji vybírat intuitivně a u vajíček můžeš vyzkoušet různé velikosti. S každou se pracuje vnitřně jinak a má to něco do sebe

.

Nejčastějšími druhy minerálů je růženín, jadeit a obsidián.


Růženínové vajíčko/hůlka je na vnitřní práci z těchto tří určitě nejjemnější, je tedy vhodný na začátek a pro jemnou práci. Nese v sobě vibrace lásky, ženské energie a očistnou mocí. Je spojený se srdeční čakrou, sebeláskou a láskou obecně. Úžasný pomocník pro každou ženu.


Jadeitový kámen je také hluboce propojen se srdcem a podporou ochrany a čištěním. Dodává harmonii, stabilitu, pomáhá vyrovnat dávání a přijímání. Je to velmi odolný minerál, úžasný pro vnitřní práci.


Obsidián. Pán kamenů, hlubin, ale také temnoty, ochrany a silného čištění. Pro ženy, které mají rádi opravdu hlubinou práci a ponoření do sebe sama. Obsidián je jeden z velmi mocných kamenů, který se používá už po tisíciletí v šamanismu. Jeho síla není pro každého. Ale pokud už patříš mezi ty, které si volá, věř že Ti přinese ohromnou škálu poznání, ochrany, léčení.


Záhněda má silné detoxikační účinky a pomáhá tělu se zbavit toxických látek. Yoni vajíčko ze záhnědy patří mezi exkluzivitu, která není na moc místech k dostání a pro své kvality, které krystal záhnědy přináší bych nazvala tento kousek jako must have. Záhněda nám ukazuje, že tmavou záhnědou může prostupovat čisté světlo, které může symbolizovat světlo boží nebo jen čistou energii v nás.

Já osobně pracuji se všemi těmito třemi minerály, následuji vždy vnitřní naladění a svůj cyklus, ke kterému z kamenů mě to zrovna vede. Na trhu je samozřejmě mnohem větší množství. Tohle jsou za mě ty nejpoužívanější.


Chceš se na něco zeptat, nebo poradit?


Klidně mi napiš.

Nově seženeš ručně opracované Yoni crystal vajíčka u mě v eshopu. Dlouho jsem hledala zdroj, který by nešel přes Čínu, a vajíčko nemuselo natřikrát cestovat přes půl světa než se dostane k Tobě. Aktuální nabídku najdeš tady.752 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tetování

bottom of page