top of page

Lidská zkušenost tady na Zemi

Aktualizováno: 28. 3. 2021

ODRAZ NAŠEHO NITRA - HRA STÍNU A SVĚTLA


My všichni jako lidské bytosti pocházíme z různé doby, z různých míst ve vesmíru. Souhlasili jsme ale s touto hrou, souhlasili jsme, že zapomeneme jak využívat náš plný potenciál, zapomeneme na naše božství a odpojíme se sami od sebe a život po životě, budeme sbírat zkušenosti a nechávat naše vědomí růst a otevírat se tak, abychom se jednou mohli vymanit z této hry ve hmotě.My všichni jsme z jednoho pohledu propojeni jedním vědomím, jsme vším, tedy já jsem ty a ty jsem já, ale zároveň z jiného pohledu jsme souhlasili s dualitou a oddělením a každý zažíváme a prožíváme ty zkušenosti, pro které jsme si sem na Zemi přišli. Nedá se dívat na nic jen z jedné perspektivy, hodně věcí nám ještě naše vědomí nedovoluje pojmout, jako že čas neexistuje. Je jen iluzí života ve hmotě a všechno se děje právě teď. Minulost, přítomnost i budoucnost, milion různých možností a časových os a my přeskakujeme z jedné do druhé podle toho, jak jsme s dané situaci rozhodli.

MY SAMI SI VYBÍRÁME, CO BUDEME ŽÍT. MY SAMI SI TO TVOŘÍME.

Každá jedna bytost nám do života přichází, aby nám odehrála nějakou roli, kterou v dané období potřebujeme zahrát a naopak. Často se stejné duše potkávají ve velkém množství prožitých životů, proto se nám poslední dobou stává, že nám připadá, že danou osobu známě věky. a taky že ANO. Naše vědomí se stále rozvíjí, my si rozpomínáme na to, co už v nás vlastně jenom je.


ANO, TAK JAK JSI SI DOKONALOU BYTOSTÍ A VŠECHNO JIŽ V SOBĚ MÁŠ, JEN NAJÍT CESTU TOBĚ BLÍZKOU JAK TO OTEVŘÍT A ZAČÍT ŽÍT.


To jak se na život díváš, je odrazem tvého nitra. Všechno je jenom odraz, toho co žiješ. Pokud se Tě někdo dotýká, dotýká se pouze a jenom tvého stínu a dává Ti užasnou možnost, se na něj podívat. Zve Tě k tomu, aby si mohla jít ještě hlouběji a je to velkým darem. Nikdo není zodpovědný za to, co cítíš jen TY SAMA. Zároveň ty nejsi zodpovědná za pocity, které vzbuzuješ v ostatních.


Všechno jsou to jenom zkušenosti, které tu hrajeme, které jsou již předem domluvené. Říkáš si, kde je tvá osobní volná vůle? Z jednoho pohledu tady je, z druhého už méně a oba jsou správné. Hra paradoxů.

Přijmi tyto věty jako pozvánku se podívat, co to v tobě vyvolává, kde je odpor a nebo jestli cítíš přijetí.52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tetování

bottom of page