top of page
  • Obrázek autoraAmisuel

Portál 10-10 a galaktický portál 11.10.2020

Aktualizováno: 28. 3. 2021

Brána těchto portálu je už několik dní otevřená a nové světelné kódy a informační kanály proudí ještě větší intenzitou světla a proudů informací. Bortí se staré časové osy, všechny iluze a domněnky o někom, něčem. Rekalibrace probíhá na všech různých úrovních našich těl a hlavně toho světelného, které se ladí na přechod a příjem ještě vyšších vibrací a frekvencí Nové Země. To nás v těchto 3 klíčových měsících vede hluboko do sebe a nenechá nás spát na vavřínech. Vše, co není láska a nejde ze srdce se rozpadá. Nefunkční vztahy, práce, všechno se bortí, stejně jako vnitřní i vnější systémy. Tělo si žádá více odpočinku, nebo právě spánek je doba, kdy u nás probíhá největší rozsah rekalibrace. Rozhodně tento čas není o výkonu ve vnějším světě.


Vnitřní svět a transmise nových kódů vědomí však jede o to na větší otáčky. Lineární čas už se bortí a my procházíme silným promazání paměti až na úrovni samotné Akaše. Častokrát karmické sliby a dohody se bortí a začínáme z nuly tady a teď. To co fungovalo včera již dnes nefunguje a my žijeme a rozhodujeme se ze srdce z čistého bytí v přítomnosti. Cítíme, vnímáme a ještě víc se otevírá portál nás samých, našeho božství ukrytém v nás.


Probouzíme se z iluzí o tom, kým jsme do teď byli a aktuální prostor bytí nepřipouští již žádné kompromisy. Jsme na 100% tady a teď, v jiném případě nám hned Vesmír posílá jasné zpřítomnění, které často nemusí být vůbec příjemné. Cokoliv, čím právě procházíme nese obrovské poselství očisty a přeměny, které si možná ještě nedovolujeme spatřit.


Všechno se neustále mění a proměňuje. Ještě více se noříme do hloubky svého bytí a stojíme tváří tvář sami sobě. Vlastnímu zrcadlu, který je tím největším učitelem na naší cestě. Hledíme se do tváří a potkáváme se se vším starým, které už nevibruje na stejné úrovni jako my. Uvědomujeme si, kde ještě k sobě nejsme naplno upřímní, kde všude ještě hrajeme nějaké hry a proč. Často přicházíme do kontaktu se ztrátou, rozpadem, rozchodem s něčím nebo někým, kdo již není v souladu s nejvyšší cestou našeho dobra.

Letíme stále výš a výš, ukotvujeme nové vědomí přes naše kořeny do samotného jádra Matky Země, teď a tady.


Procházíme branou rozpomenutí a závojem iluzí času. Zjišťujeme, že jediná pravda je ukrytá uvnitř nás a všechny informace již máme v sobě. Navracíme se do jedno-duchosti, jeden duch, jedno vědomí. Návrat do jednoty. Čím dál více zakoušíme na vlastní kůži, že vnější záplaty, kterými jsme možná doposud lepili naše nedostatky již nefungují. Pozlátka moderního světa, udičky na které jsme se po mnoho let chytali už přestávají být tou návnadou a my stojíme pevně před tím, co opravdu vyživuje naše duše.


S láskou, milostí a jemností do tohoto času.

S laskavým ponorem do hloubek vlastního bytí.


Amisuel

71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tetování

Být viděna

bottom of page