top of page

Portálová pasáž znovuzrození


Právě se nacházíme v portálové pasáži, která sebou nese hlubokou příležitost transformace. Období Velikonoc sebou nese každoročně kódy Ježíše Krista a Máří Magdalény. Jejich poselství prostupuje skrze tyto dny. Můžeme se navnímat na kristovo-krystalické vědomí, které je původním přirozeným vědomím lidstva a nechat na sebe působit tyto energie. Každý ze svého místa, tam kde se právě nachází může vnímat, jak se realita kterou žije otřásá v základech. Ano, staré systémy se bortí a s tím i iluze, které jsme většinu svého života považovali za pravdu. Není zde na místě vytvářet odpor a bojovat proti nečemu, co je nevyhnutelné. Odevzdej se do procesu a nech v sobě spadnout zábrany, které Ti ještě částečně bránili uzřít pravdu v jejím plném rozsahu. Narovnej svou páteř, spoj se se svojí silou a podívej se pravdě do očí. Vystup z komfortní zóny a dovol si nahlédnout za oponu. Vnímej, co ve Tvém životě se právě bortí a navnímej, kde ještě držíš tento proces ve strachu, že o něco příjdeš. Není zde o co přijít. I ta největší zdánlivá prohra je ve výsledku tím největším vítězstvím.


Tyto dny v sobě nesou silné kódy znovuzrození. Krystalická podobenství naší vlastní esence, která se chce zrodit skrze naše místo v srdci. Právě tam, je totiž klíč k ráji tady na Zemi. V srdci, kde je všechno v pořádku tak, jak je. V srdci, kde září čistá láska a propojení s Božskou Matkou a Nebeským otcem...

Pokud se právě nacházíš v životě, kde se Ti bortí základy, kde se Ti bortí veškeré jistoty, které si tak pilně v životě stavěl/a. Pusť se. Odevzdej se Stvořiteli a tomu, co je pro cestu Tvého nejvyššího dobra tady na Zemi právě nachystáno. Odvaž se skočit do neznáma.

Možná, že se ocitneš v tváří v tvář se smrtí, v jakékoliv její podobě. Přívítej ji ve svém srdci jako přítele, jako posla hluboké transformace, která je zde na Zemi pro všechny připravená.

Stejně jako cykly v přírodě, jako matka Země, i my každoročně procházíme tranzitem smrti a znovuzrození. Neboj se zemřít, aby se nové mohlo zrodit.

Otevři se neznámému a změnám a projdi tak v lehkosti touto portálovou branou znovuzrození do své přirozené a pravdivé verze sebe sama.

Láska a světlo nechť nám všem září na cestu.


Amisuel Kaa-hel

232 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tetování

Být viděna

bottom of page