top of page
  • Obrázek autoraAmisuel

Tetování

Aktualizováno: 28. 3. 2021

xx Moje cesta tetování xxPamatuji si jako by to bylo včera, a zároveň to snad nepatřilo ani k tomuto životu. Je tomu už deset let, kdy jsem si šla udělat své první tetování. Návrh jsem si nakreslila sama a vybrala si místo, které budu moci zaručeně před svými rodiči schovat. Tenkrát, ještě ne moc vědomá sama sebe jsem započala cestu svého tetování, která změnila můj život.

Téměř ihned po tom, co mi kůži dobarvoval první obrázek jsem si sama objednala sadu na tetování a začala se učit. Jediné, co jsem tenkrát věděla zcela jistě, bylo že tetování je to, co chci dělat. Šla jsem si za svým a přes učení se na kůže, přes punkové začátky tetování v undergroud prostředí jsem došla až do bodu, kdy i má maturitní práce na střední škole představovala projekt s tetováním, osobní mandaly vytvořené k životním příběhům lidí, kteří se rozhodli podpořit můj maturitní projekt a můj sen stát se tatérkou.

Po maturitě jsem pokračovala ještě na FaVu, ale to už jsem věděla, že tetování jde na první místo před všechno a začala se mu věnovat naplno. Byla jsem fascinovaná každým otiskem jehly, každou bytostí, která mi prošla pod rukama. Učila jsem se sama s šla si tvrdě za svým cílem. Přála jsem si naplňovat své sny a být úspěšná a tvořit z radosti pro radost.

Jak ubíhaly roky, hojně přibývaly obrázky a vzory i na mé kůži. Postupně jsem se začala oblékat do inkoustu. Po prvních pár nevědomých zkušenostech jsem začala poctivě vybírat umělce od kterých si nechám něco otisknout do kůže. Už tehdy jsem vnímala, že tatér není pouze řemeslník, ale je to někdo, kdo do každého obrázku otiskává i sám sebe, část jeho osobnosti a proto pro mě nebyl na prvním místě výsledek, ale osobnost samotné bytosti, kterou budu nosit do smrti otisknutou na své kůži.

Když jsem nastoupila na svůj první pobyt ve tmě, zjevila se mi jasná vize, podoba, jak má vypadat mé tetování na zádech. Spojení dvou tatérů, muže a ženy, kteří vytvoří celistvý obraz na mých zádech. Tetování, které mi bude po celý můj život krýt záda a tvořit ochranu. Tetování se pro mě stalo rituálem a o několik let později mi byla předána i vize, jak s ním dál pracovat tak, aby při něm využívala jeho plný potenciál a dary, kterých se mi během těchto let otevřely.

Vznikl magický koncept přechodového rituálu, při kterém propojuji práci s energií a záměry, přeprogramování vnitřního nastavení s aktivačním tetováním, které je "staženo" na míru duše a spouští intenzivní proces probuzení. Tento proces mi byl předán v rozšířeném stavu vědomí, jako poslání nejvyššího stupně, který přesahuje vše, co jsem do té doby poznala. S každou ženou, která přichází aby přešla na druhý břeh sebe samé se otevírá posvátný prostor léčení a uzdravení. Žasnu nad silou záměru, nad odvahou a silou každé ženy, která si zvolí udělat tento velký krok na své cestě. Klaním se vedení, klaním se možnostem, které tetování přináší. Při vědomé práci s tetováním vzniká obrovský potenciál, který po dlouhou dobu nebyl využívat.

Jsem vdečná, že se vracíme do doby, kdy si připomínáme hodnoty tradic a přechodových rituálů, které mají uloženou historii hluboko v naší buněčné historii DNA a pomáhají nám rozpomenout si na naši pravou podstatu.

335 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Být viděna

bottom of page